Paneliści

Prowadzący:

MNMichał Nikodem
coraz bardziej szczęśliwy mąż Agnieszki… Absolwent Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
Od 2004 roku dziennikarz TVN24: redaktor serwisów informacyjnych, przez rok w dziale zagranicznym popołudniowego wydania “Faktów” TVN, reporter programu TVN24 “Prosto z Polski”. Obecnie: redaktor “Poranka” TVN24 – “Wstajesz i wiesz”. Poza tym: Wspólnota „CHEFSIBA” , Apostolski Ruch Wiary, Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Odpowiedzialni”.

Goście:

MMMariusz Marcinkowski (Przymierze Wojowników)
teolog, trener Liderów i rozwoju osobistego. Szczęśliwy mąż i ojciec. Zajmuje się tematem męskości, edukacją seksualną, teologią ciała oraz komunikacją w związku. Współzałożyciel i Lider Główny męskiej wspólnoty Przymierze Wojowników.

 

 

KMKarol Mikrut (Chefsiba)
Radca prawny, szczęśliwy mąż Kasi, tata Małgosi i niedługo Kuby. Razem z żoną prowadził spotkania w ramach kursów przedmałżeńskich. Od kilku lat skupia się na praktycznym zgłębienie tego tematu .
 

 

432091_371937932879266_192250235_n
Dariusz Krawczyński (Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA)
Mąż i ojciec dwóch ​dorosłych synów – Jakuba i Ernesta. Ma 44 lata, a od ponad 20 lat działa jako prywatny przedsiębiorca w branży wykonawczej. Z zamiłowania fan motocykli i oldtimerowych aut amerykańskich.
Od 14 lat jest członkiem Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA oraz Przymierza Mężczyzn „Bracia Zmartwychwstania”. Odpowiedzialny w ramach tej wspólnoty za posługę dla mężczyzn na wschodzie Polski.

 

 

ALAndrzej Lewek (MśJ)
praktykujący informatyk, mąż Basi i ojciec czwórki dzieci: Kasi, Jasia, Marysi i Barnaby (już u Ojca w niebie). Od 20 lat zaangażowany w Kościele w nurtach nowej ewangelizacji, od 6 lat koordynuje Międzynarodowy Ruch Mężczyzn św. Józefa w Krakowie i w Polsce, od 3 lat współtworzy Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej

 

ARKrzysztof Wąsowski
Adwokat, doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; Specjalista w zakresie prawa procesowego (kierujący Zespołem postępowań administracyjnych, sądowych i arbitrażowych).
Ceniony ekspert z zakresu prawa własności intelektualnej i mediów elektronicznych oraz prawa ochrony środowiska; członek założyciel Warszawskiego Seminarium Aksjologii Administracji oraz Polskiego Stowarzyszenia Familiologicznego, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Legislacyjnego, Polskiego Stowarzyszenia Ekonomicznej Analizy Prawa, Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej, Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; członek Grupy Roboczej ds. Prawa Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji; doświadczony trener prowadzący szkolenia z zakresu postępowania administracyjnego oraz egzekucji w administracji (uzyskał tytuł Trenera Roku działu szkoleń Wolters Kluwer Polska); pełnił też funkcję Doradcy Ministra Skarbu Państwa oraz Konsultanta Naukowego Sędziego Trybunału Konstytucyjnego, członka Rady Służby Publicznej, eksperta zewnętrznego w kontrolach prowadzonych przez Najwyższą Izbę Kontroli, eksperta Biura Analiz Sejmowych, Współprzewodniczącego Komisji Majątkowej.

 

ARAndrzej Rogiński
Właściciel i prezes fundacji, redaktor naczelny tygodników:
Południe – Głos Mokotowa Ursynowa Wilanowa
Południe – Głos Śródmieścia Żoliborza i Bielan
Południe – Bemowo Ochota Ursus Włochy Wola

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *